2015 Eleonora Gelinlik Modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Gelinliğimizin  üst tarafında tüllerle ve dantellerle yapılmış süslemeler vardır. Gelinliğimizde göğüs ve sırt dekoltesi vardır, dekolte seven bayanların tercih etmesi gereken gelinlik modellerindendir. Gelinliğimiz alt tarafları kabarıktır ve etekler pileli dir. Saçınızı toplu bir şekilde bırakmanızı öneriyoruz.

Eleonora Gelinlik Modelleri

502 görüntüleme

2015 Eleonora Gelinlik Modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Gelinliğimizin üst tarafında tüllerle ve dantellerle yapılmış süslemeler vardır. Gelinliğimizde göğüs ve sırt dekoltesi vardır, dekolte seven bayanların tercih etmesi gereken gelinlik modellerindendir. Gelinliğimiz alt tarafları kabarıktır ve etekler pileli dir. Saçınızı toplu bir şekilde bırakmanızı öneriyoruz.

Uploaded to — 3 yıllar den önce

Albümü

Not: Bu içerik Özeldir. Paylaşmak için Gizlilik Ayarlarını Değiştirin

Yüklenen 0 Resimler (0% complete)

Resimlerin düzenlenmesi yapılıyor. Bu işlem birkaç saniye sürebilir.

Yükleme Tamamlandı

Yüklenen Resimlerinizi nerede saklayacaksınız ? Albümsüz genel olarak kullanmak istiyorum.. veya Resimler için yeni bir Albüm oluştur veya move the images Kullandığım albümlerimden birine ekle.
Yüklediginiz resimleri hesabınıza kayit etmek icin buradan yeni bir hesap oluşturabilirsiniz veya Giriş yapabilirsiniz

Hiçbir resim yüklenmedi.

Hata! Lütfen işlemlerini tekrar deneyiniz
    veya İptal Et
    Not : Bazı resimler yüklenemedi. Daha Fazla Bilgi
    Daha fazla bilgi için hata raporunu kontrol ediniz.
    jpg png bmp gif Maksimum 10 MB